Menu

Volejte 8:00 - 18:00

606 935 805

  • Zavolejte nám +420 606 935 805

  • Napište nám info@dobre-zaluzie.cz

Venkovní předokenní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek.Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Venkovní předokenní rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokenních rolet výrazně snižuje. Ovládají se buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Venkovní rolety můžete zakoupit v mnoha typech. Jedním z nich jsou i předokenní rolety, které se těší velké oblibě. Předokenní rolety mají mnoho předností a jsou proto investicí, kterou do budoucna rozhodně doporučujeme zvážit. V zimě chrání okna před silným větrem, krupobitím, bouří a také zabraňují jejich opotřebení. I během léta jsou skvělým doplňkem, jelikož dokáží zabránit nepříjemnému přehřívání v místnosti.

Naše venkovní předokenní rolety

V našem sortimentu jsme pro vás připravili kvalitní předokenní rolety, které se dají použít se všemi typy běžně dostupných oken. Některé doporučujeme použít hned při rekonstrukcích a zateplování, jiné jsou vhodné i pro dodatečnou montáž. Rolety můžete ovládat motoricky a řídit je jedním centrálním ovladačem. Vhodné je použití hliníkových i plastových lamel. Předokenní rolety spolehlivě nahradí také venkovní žaluzie.Vzorník barev

a01 a02 a03 a04 a05 a06 a07 A08 a10 a11 a12 a13 a14 A15 A16


Zaujal vás tento produkt? Napište si o nezávaznou cenovou kalkulaci.

Produkt URL

Rozměr 1.

Rozměr 2.

Rozměr 3.